Viru-Nigula mälumänguhooaeg sai põneva lõpu

114

2. aprillil toimus Kunda Linna Klubis Viru-Nigula mälumänguturniiri viimane, järjekorras juba üheksas osavõistlus.

Finaalmängu muutis eriliseks see, et küsimuste ette valmistajaks ning korraldajaks oli Tallina Ülikooli inimgeograafia professor Hannes Palang, kelle sõnul oli see paras väljakutse: “Seltskonda tundmata on päris keeruline ära tabada seda õiget piiri, millest üle minnes küsimused liialt keeruliseks lähevad. Tundub, et õnnestus, vaid spordi teema osutus parajaks väljakutseks.”

Finaalmängu võitis 30 punktiga Mälurid, kellele see oli tänavuse hooaja esimene esikoht. Teiseks tuli 28 punktiga Vasta ning kolmandaks neist omakorda ühe punkti vähem kogunud Selts.

Hooaja üldkokkuvõttes saigi ilmselt suurima üllatusega hakkama võistkond Mälurid, kes enne viimast kohtumist jäi KÜG-st küll nelja punktiga maha, kuid suutis finaali esikohaga viigistada ning kuna kummalgi eelnevalt võitu kirjas polnud, jäid sel korral peale just esimesed.

Selts näitas tänavusel hooajal Vastale korralikult hambaid ning hoidis veel peale neljandat kohtumist Vasta ees liidrikohta, kuid seejärel läksid viimased oma teed, võites kogu hooaja lõpuks 40 punktiga 27 silma kogunud seltsi ees.

Viru-Nigula mälumänguklubi alustas tegevust Kunda mälumänguklubina aastal 2006 ning selle eestvedajateks on olnud läbi tegutsemisaja Uno Trumm ning Kaido Veski. Klubi tegemistel saab silma peal hoida SIIN. Uue hooajaga plaanitakse alustada juba septembrist.

KOMMENTEERI

Please enter your comment!
Please enter your name here