Kuidas toetada last koduõppes?

16

Pühapäeval, 15. märtsil korraldas HITSA veebiseminari, millel jagasid haridustehnoloogid ja nõustajad nõuandeid, kuidas saavad lapsevanemad toetada koduõppel olevaid lapsi. Muuhulgas tulid jutuks tehnoloogilised vahendid ja ohud, millele tähelepanu pöörata ehk kuidas last distantsõppes toetada.

“Uues olukorras on kõigil väga palju küsimusi, millele püüamegi vastata,” ütles üks seminaril esinejaid, Pärnu Vanalinna Kooli haridustehnoloog Diana Veskimägi. “Mida teha, kui minu laps ei saa iseseisva õppimisega hakkama? Milliseid suhtluskanaleid kasutada? Kuidas korraldada õppimist, kui lapsel on nutisõltuvus?”

Veebiseminari korraldasid koostöös Eesti Haridustehnoloogide Liit, Innove Rajaleidja ja HITSA, sellel andsid nõu Rajaleidja spetsialistid Lea Mardik (Pärnu, Viljandi, Rapla piirkonna juht), Kristin Veltri (õppenõustamisteenuste arenduskeskuse eripedagoogika peaspetsialist) ja Eesti Haridustehnoloogide Liidu esindajad, haridustehnoloogid Diana Veskimägi (Pärnu Vanalinna Kool) ning Ele Sööl (Rakvere Reaalgümnaasium).

Seminari viis ellu Royal Experience, kommunikatsioonipartner oli Miltton New Nordics, tehniline partner Eventech, ülekande striimi ja montaaži teostas Minu Rada OÜ.

KOMMENTEERI

Please enter your comment!
Please enter your name here