Ma olen ise vana bändi transamees, mina neid asju tean ja mina ütlen otse välja, et Tanel Padar on tuss. Nii kui presidendilt Valgetähe või mis ta oligi ordeni sai, oli tuss valmis. Jättis tinapanemise järele ja saatis bändi laiali. Nüüd käib spaas ja poseerib beebikõhuga. Roosa tuss. Samasugune roosa tuss nagu Koit Toome, Lepland ja Aapo Ilves.

Alustasin Fixi transamehena. Julm rokenroll päevad läbi. Mehed olid staarid, naisi langes nagu loogu, mulle ka pudenes alati midagi, sain kõik pudelipärad endale. Pärast kolhoosiesinemisi oli bändi buss alati agronoome, lüpsijaid, kartult ja muud head paremat täis. Pidevalt läks asi käest ära, korra Munamäe kolhoosis polnud tagaruumis pealevõtukat, vana Helme vihastas ja lõi laudas basskitarriga pulli maha, aga kõik said aru, et see on rokenroll, mitte bossa või tussinova.

Lavaesine oli pärast esinemist nii märg ja libe, et Väino Land lendas Linda kolhoosi suvepäevadel selili ja lõi endal neeru rändama. Siiani rändab türa teab kus. Buss ei saanud koha pealt minema, sest rattad käisid asfaldi peal ringi nagu kiilasjääl, keegi ei julgenud ust lahti teha – kiimas emased kraapisid õues bussi seintelt küüntega värvi maha.

Nüüd on kõik vastupidi. Roosad tussid on lava peal, poliitikas, Tallinna Ülikoolis, Euroopas. Vaadake Merkelit, väriseb, nagu oleks akuklemmid jalgade küljes, sellise kätte ei saaks isegi lahtist viinapudelt usaldada, suveräänsusest rääkimata. Meestel ei ole enam auk perses nagu vanasti, vaata Tarandit, Ossinovskit, Saart, vaata, kuhu tahad, igalt poolt vaatab sulle vastu suur roosa tuss.

Ainult rokenroll võib-olla saabki selle asja korda teha. Kuldaja rokenroll, mitte Padari roosa tussirokk. Loevad sellised rokkarid nagu Mäks, Kait Tamra, Tajo Kadajas ja muidugi Mart ise! Isegi Anne Veskil on suuremad munad kui Taukaril. Tusside koht on lava ees ja seni kuni see ei muutu, pole Eestil lootustki!

Võrdõiguslikkus. Pakosta. Emakas on uus eesnääre. Perse! Arvamustussid, mitte liidrid. Osolin. Teate, Fixi ja isegi Hübriidi kuldajal määrisid haiged inimesed osoliniga teate küll mida ja veel haigemad vaatasid sealt teate küll millega sisse. Ja kõik osolinimehed pandi kinni, mitte vikerkaarelippudega tänavatele.

Ja vanal Helmel on auk õige koha peal. Mina tean, ma annan sõna, vannun, ma olen koos temaga sital käinud!

KOMMENTEERI

Please enter your comment!
Please enter your name here