See kuradi nigeeria lits, kes mulle kirjutas, ei ole siiamaani mu kuuesaja tuhandega kohale jõudnud. Algul mõtlesin, et võib-olla kärvas tee peal maha, aga siis selgus, et lihtsalt varganägu. Kuna e-mailis oli ka tema pilt, lasin selle välja printida ja kleepisin terve linna pilte täis, et äkki keegi tunneb ära. Panin väikese vaevatasu ka – 15 eurot, kes raisa ära tunnevad. Tunni aja pärast oli telefon punane, terve linn teadis teda, Tina Turner, guugeldasin, kuradi hoora oligi terve internet täis. Saatsin kõik kuradi putsi, minge sitale oma 15 euroga, uputasin telefoni vetsu ja tõmbasin liitriselt korgi pealt.

Ärkasin selle peale, et keegi koputab. Esimene mõte oli, et äkki ikkagi Tina Turner ja toob mu raha ära. Kõva sakk oli veel sees, kõndisin ukse juurde, tegin selle lahti ja bingo – koridoris seisabki neeger. Ainult millegipärast meessoost. Minu ukse taga – türastund must lõust ja suured valged silmamunad. Ai raisk, ma olen vana kiirreaegeerija, tõmbasin raisa nattipidi tuppa, lohistasin laua juurde ja lõin talle selle nigeeria litsi pildi näkku. Ja siis võtsin ühe käega tal munadest, head suured munad nagu piljardikuulid, pigistasin nii, et silmamunad olid nagu taldrikud, edasi panin peaga talle näkku ja kõige lõpuks tõmbasin taburetiga sellise litaka, et veeres nurka ja jäi sinna, perse püsti, vedelema.

Käratasin talle: „Go home! Must, vaata ust! Ja et sa ei tule siia valgeid naisi ja tütarlapsi vägistama, must kiimas pederast.“ Kuradi tont ei liigutanud ka. Mõtlesin, et teen talle nii, et ta, kurat, mäletab, mis see White Power on, läksin külmkapi juurde, tõmbasin sealt suure Rakvere maksavorsti, siis kakkusin neegril püksid maha ja torkasin selle talle lõpuni sealt tagant sisse.

Neeger ägises, ma vaatasin, et kütan talle hüvastijätuks veel jalaga perse ka, aga siis kurat, ehmusin ära, neegri perse oli täiesti valge. Nühkisin silmi, panin nina peaaegu vastu perset – ikka valge mis valge.

Kui oled eksinud, siis tuleb seda tunnistada. Leppisime korstnapühkijaga lõpuks ikka ära, Artur, eesti mees, Balti ketis seisnud, on noorest peast Lagle Parekil lõõri nühkind. Kolm päeva jõime koos, viinad-süldid, ma tegin kõik mängud välja, mul Soome riigi poolt pension jookseb, neljandal päeval hakkas Artur Marile kätt püksi ajama, siis viskasin ta välja. Eesti mehel peab mingi pereväärtus olema. Aga viisakalt saatsin Arturi minema, respektiga,  nagu valge mees valget välja viskab.

1 kommentaar

KOMMENTEERI

Please enter your comment!
Please enter your name here