Käisin arsti juures. Ega midagi head ei kuulnud, ainus lohutus kõige juures on, et Maril on tervis veel rohkem perses. Tema on surnud. Aga mul olevat seest nagu tsunami üle käinud – ainus terve organ on pimesool. Midagigi. Eks ma olen vatti ka saanud. Maks olla suur ja kobrutavat nagu kapsas. See mingi naljaasi ei ole. Kopse ja neere on inimesel kaks, aga maksa ja perseauku on üks, niiet kui nendega midagi juhtub, on hambad. Perseauku ei julge tänapäeval siirdada ka, mis siis, kui trehvab pederasti oma, kuhu sa sellisega lähed?

Novot, istun kodus, meel on mõru, pudel on korgi all, maks sügeleb. Ja siis äkki piip – e-mail. Rämpsposti kataloog. Ma teisi e-maile ei loegi, rämpsposti kataloogi saadetakse vaktsineerimise kohta õiget juttu, pakutakse hea intressiga laenu. Mari ongi ennast lõhki laenanud, tal on eraisiku pankrot. Viies. Inkassomehed lubasid ta läbi tõmmata, aga kui ma nad uksest sisse lasin, mõtlesid kiiresti ümber, kui muumiat nägid.

Aga asja juurde – e-mail.

Kirjutab keegi korralik rikas vanamutt, usklik, tal on peavähk, kohe on varbad külmad ja ta tahab oma kuussada tuhat dollarit enne surma turvalisse kohta saada. Et kui mina selle raha oma konto peale lasen kanda ja pool miljonit kirikule annan, saan sada tuhat endale. Et ta on minu tausta kontrollinud ja ma olevat usaldusväärne.

Mul lõi peas kohe kella tirisema. Kirjutasin kohe vastu, et ma olen põhimõtteliselt nõus, aga kas ta minu juurde Eesti ei taha surema tulla, meil on siin viisakas värk, teeme talle pärast surma süldilaua, ja paneme säraküünlad põlema. Ja kui proual toss väljas, võiks ma ta maksa endale saada, sest mis sa heast maksast raisku lased?

Viie minuti pärast laekus kiri, proua kirjutab, et ma võin maksa muidugi võtta, kui olen kristlane ja aus inimene, aga tema ei saa oma 600 000-t liigutada, kuna see on temal sulas ja tema riigis ei ole ühtegi sularaha sissemakse automaati, aga kui mina kannan tema maakleri arveldusarvele Londonisse 5 000 naela reisikuludeks, siis tema tuleb oma Ajuba linnast Tallinna ja annab need 600 000 kohvriga otse minu kätte üle.

Mõtlesin, et teen Hooandjasse projekti, aga siis mõtlesin ümber. Vanamutt kärvab enne maha, kui sealt 5000 kokku saab. Siis helistasin parteikaaslasele Juhanile, vanale pederastile, rahvuslasele, kelle metsavendade vaimud terveks ravisid, ja ütlesin, et kui viis tonni lauale käid, on mul sulle perseaugudoonor, auk on puhas nagu prillikivi, üheotsatunnel, monteerime selle sulle Mustamäe haiglas taha ja mitte keegi ei ütle sulle enam elus otsa vaadates, et sa pederast oled olnud.

Tüüp läks käima, võttis parteikassast laenu, kandis välkmaksena üle, mina panin selle omaltpoolt kohe vanamuti maaklerile teele.

Kaks nädalat oli täielikku vaikust, muutusin veidi murelikuks, lõin Abuja linna Google’isse ja siis jooksis selga mööda külm higi alla. See kuradi Abuja on Nigeeria pealinn.

Helistasin kohe Juhanile, ütlesin, et ma olen aus mees, EKRE nagu sinagi, et kõik on korras, kaup on tasapidi teel, aga me tellisime sulle kogemata neegri perseaugu. Vanamuti oma. Vend hakkas kogelema, siis kostus kolinat ja kõne katkes ära.

Eks kui 600 000 kohale tulevad, maksan need 5000 tagasi. Ei tea ainult, mida vanamutiga teha, musta maksa valge inimene endale sisse ei pane, Marile seltsi ta ka ei sobi, Mari on rassist, laguneb laiali, kui peab neegriga omas kodus maid jagama hakkama.

KOMMENTEERI

Please enter your comment!
Please enter your name here