Alates augustist asuvad Ahtme piirkonnapolitseinikud kahes kohas

94

Alates selle aasta 1. augustist võtavad piirkonnapolitseinikud Sergei Matjušin ja Roman Trubkin Kohtla-Järve Ahtme linnaosa elanikud vastu nii vanal aadressil Kohtla-Järvel Estonia puiestee 38 kui ka Jõhvis Rahu 38 asuvas politseimajas.

Endiselt saab piirkonnapolitseinikega ühendust võtta nii telefoni teel kui ka meilitsi.

Alates 1. augustist saavad Ahtme linnaosa elanikud tulla piirkonnapolitseiniku vastuvõtule järgmiselt: kolmapäeviti kell 10 – 13 asuvad piirkonnapolitseinikud Sergei Matjušin ja Roman Trubkin Kohtla-Järvel Ahtme linnaosas Estonia puiestee 38, ülejäänud aegadel võtavad piirkonnapolitseinikud elanikud vastu Jõhvis Rahu 38 asuvas politseimajas.

Ahtme linnaosa piirkonnapolitseinike kontaktid jäävad samadeks:

  • piirkonnapolitseinik Sergei Matjušin – telefon: 5307 2995; e-post: sergei.matjusin@politsei.ee
  • piirkonnapolitseinik Roman Trubkin – telefon: 5199 1983; e-post: roman.trubkin@politsei.ee

Politseijaoskonna juht Andreas Kliimant selgitas, et Estonia puiesteel asuvate ruumide rendileping on lõppemas. „Tegu on ruumidega, kus kohalikud elanikud eriti palju ei käi piirkonnapolitseinikega oma muresid jagamas. Eelistatakse endiselt oma piirkonnapolitseinikule kas helistada või kirju saata. Samas on meil Jõhvi politseimajas pakkuda inimestele mugavad ja uued ruumid. Seda enam, et paljud kohalikud inimesed käivad oma igapäevaseid asjaajamisi tegemas just Jõhvis,“ nentis Kliimant. „Kohtusin Ahtme linnapeaabiga ning oleme koos otsustanud, et kohalikud elanikud saavad vajadusel piirkonnapolitseinikuga kohtuda kas vanal aadressil või tulla Jõhvis asuvasse politseimajja,“ lisas jaoskonna juht.

KOMMENTEERI

Please enter your comment!
Please enter your name here